Nettorendement van de fondsenportfolio's
| Cumulatief netto rendement | +126,7 % |
|---|---|
| Geannualiseerd netto rendement | +8,0 % |
|
Verschil met de benchmark
(procentpunten) |
+72,2 |
| Geannualiseerde volatiliteit | 9,8 % |
| Ratio de Sharpe | 0,74 |
|
Maximale cumulatieve verlies
(maximum drawdown tussen 19/02/2020 en 23/03/2020) |
-24,8 % |
| jan. | feb. | mrt. | apr. | mei | jun. | jul. | aug. | sep. | okt. | nov. | dec. | Volledig | Benchmark | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 2,1 % | 2,6 % | -5,1 % | 6,2 % | 4,5 % | 1,6 % | -0,9 % | 1,2 % | -0,4 % | 12,0 % | 7,1 % (jan.-Jul.) | |||
| 2025 | 2,3 % | 0,1 % | -5,0 % | -2,1 % | 3,9 % | 0,7 % | 2,3 % | 0,5 % | 2,4 % | 3,1 % | -0,2 % | 0,1 % | 8,3 % | 7,4 % |
| 2024 | 1,3 % | 2,7 % | 2,7 % | -2,0 % | 1,8 % | 2,0 % | 1,5 % | 0,2 % | 1,2 % | -0,6 % | 4,2 % | -0,7 % | 15,2 % | 12,0 % |
| 2023 | 4,4 % | -0,9 % | 0,7 % | 0,2 % | 1,4 % | 2,1 % | 1,9 % | -1,2 % | -1,9 % | -2,4 % | 5,0 % | 3,6 % | 13,1 % | 9,5 % |
| 2022 | -2,9 % | -2,4 % | 1,0 % | -2,1 % | -1,8 % | -5,0 % | 7,4 % | -3,0 % | -6,2 % | 3,2 % | 3,6 % | -5,3 % | -13,2 % | -12,7 % |
| 2021 | 0,1 % | 1,1 % | 4,7 % | 0,8 % | 0,4 % | 2,7 % | 1,2 % | 1,9 % | -1,7 % | 2,9 % | 0,3 % | 1,9 % | 17,4 % | 9,2 % |
| 2020 | 0,6 % | -5,2 % | -9,8 % | 7,0 % | 2,0 % | 2,1 % | 0,4 % | 2,8 % | -0,5 % | -1,0 % | 6,6 % | 1,6 % | 5,6 % | 2,4 % |
| 2019 | 5,0 % | 1,9 % | 2,2 % | 2,6 % | -3,8 % | 3,6 % | 2,5 % | -0,1 % | 2,0 % | 0,1 % | 2,0 % | 1,1 % | 20,5 % | 12,3 % |
| 2018 | 1,4 % | -1,4 % | -1,6 % | 1,7 % | 1,5 % | -0,2 % | 1,9 % | 0,4 % | 0,3 % | -3,7 % | 1,1 % | -5,1 % | -3,8 % | -6,9 % |
| 2017 | -0,5 % | 3,3 % | 0,0 % | 0,2 % | -0,4 % | -0,9 % | -0,2 % | 0,0 % | 1,5 % | 3,0 % | 0,0 % | 0,2 % | 6,2 % | 4,4 % |
| 2016 | -3,4 % | -0,9 % | 2,0 % | 0,3 % | 2,3 % | 0,3 % | 2,7 % | 0,5 % | -0,1 % | -0,1 % | 2,1 % | 2,6 % | 8,3 % | 2,8 % |
Nettorendement van het modelportfolio 8/10 van de Indexa-fondsen. Het dagelijkse rendement van het modelportfolio wordt berekend als de som van de dagelijkse rendementen van elke belegging, gewogen naar het gewicht van elk in het portfolio op elk moment. Daarna trekken we de dagelijkse verrekening af van de gemiddelde beheerkosten van het portfolio van al onze huidige klanten (0,34 % per jaar, btw inbegrepen) en de dagelijkse verrekening van de op dit moment geldende bewaarkosten (0,23 % per jaar, btw inbegrepen). Dit is het rendement dat het dichtst aanleunt bij wat onze klanten gemiddeld behalen voor het profiel 8/10, maar klanten kunnen met hun portfolio een iets hoger of lager rendement behalen, afhankelijk van de beheerkosten of van de specifieke momenten waarop de herbalanceringen worden uitgevoerd.
Beheerd vermogen
Ontwikkeling van het volume aan vermogen onder beheer, advies of administratie van Indexa:
* De netto stortingen omvatten niet de «buiten Indexa»-stortingen die rechtstreeks op andere platformen aan onze pensioenfondsen of dakfondsen zijn gedaan, die ongeveer 1,5% van de opgebouwde netto stortingen vertegenwoordigen.
Meer dan € 6,1 miljard aan beheerd vermogen (portfoliobeheer en levensverzekeringen), geadviseerd (pensioenfondsen) of gecommercialiseerd (spaarrekeningen), met een groei van € 198 miljoen per maand in de afgelopen 12 maanden, van meer dan 174 duizend klanten (02/09/2026). Omvat het vermogen onder beheer of advies van Indexa Capital AV en het vermogen onder arbitragemandaat van Indexa Caravel.
| Diensten | Uitstaand bedrag | Jaarlijkse groei | Klanten | €/klant |
|---|---|---|---|---|
| Portfolio's van indexfondsen (Spanje en België) | 5.238 M€ | 63 % | 154.889 | 33.818 € |
| Planes de pensiones individuales indexados (España) | 780 M€ | 51 % | 41.561 | 18.758 € |
| Geïndexeerde rentegevende rekeningen (Spanje) | 70 M€ | - | 2.203 | 31.925 € |
| Dakfondsen van indexfondsen (Spanje) | 31 M€ | 55 % | - | - |
| Dakfondsen van private markten (Spanje) | 6 M€ | - | 377 | 15.042 € |
| Levensverzekering (Frankrijk) | 4 M€ | 136 % | 187 | 22.486 € |
| Totaal Indexa | 6.129 M€ | 63 % | 174.054 | 35.211 € |
| Bewater (Spanje) | 23 M€ | - | 105 | 219.970 € |
| Caravel (Francia) | 22 M€ | - | 2.566 | 8.406 € |
| Totaal groep(1) | 6.173 M€ | 63 % | 176.725 | 34.932 € |
| Land van verblijf | Uitstaand bedrag | Jaarlijkse groei | Klanten | €/klant |
|---|---|---|---|---|
| Spanje | 5.912 M€ | 64 % | 170.932 | 34.586 € |
| Andere landen | 110 M€ | 46 % | 2.263 | 48.826 € |
| Frankrijk | 36 M€ | 71 % | 2.977 | 12.071 € |
| België | 29 M€ | 68 % | 553 | 53.300 € |
| Niet beschikbaar (aangeboden door derden) | 86 M€ | 56 % | ||
| Totaal groep(1) | 6.173 M€ | 63 % | 176.725 | 34.932 € |
(1) Incluye 22 M€ de Caravel en Francia y 23 M€ de Bewater en España (sin contar con los fondos de fondos de mercados privados gestionados por Bewater que ya están incluidos en la tabla detallada de Indexa), que se actualizan trimestralmente y no están incluidos de forma dinámica en la gráfica, en los datos descargables y en el resto de páginas.
We beleggen ons eigen geld bij Indexa, en samen met ons team en onze aandeelhouders hebben we meer dan € 55 miljoen in onze diensten belegd (02/09/2026, inclusief de aandeelhouders vóór de beursgang op BME Growth in juli 2023 en de aandeelhouders met meer dan 5% direct of indirect).
Geannualiseerde terugkerende omzet
Ontwikkeling van de dagelijkse geannualiseerde terugkerende omzet van Indexa Capital AV en Indexa Caravel:
€ 15,0 mln geannualiseerde terugkerende omzet (gedeeltelijke schatting van de terugkerende inkomsten van Indexa Capital AV en Indexa Caravel), met een jaarlijkse groei van 63% in de afgelopen 12 maanden en van gemiddeld 40% per jaar in de afgelopen 5 jaar.
Niet-exact cijfer, berekend op basis van de geannualiseerde dagelijkse inkomsten (vermenigvuldigd met 365 dagen). Dit is een schatting van de jaarlijkse terugkerende omzet van Indexa Capital AV en Indexa Caravel (ARR of Annual Recurring Revenues).
Omvat voor Indexa Capital AV: de terugkerende inkomsten uit portfoliobeheer, de inkomsten uit beleggingsadvies voor individuele en bedrijfspensioenplannen, en de inkomsten uit rentegevende rekeningen.
Omvat voor Indexa Caravel: de inkomsten uit de commercialisering van de levensverzekering in Frankrijk.
Omvat niet voor Indexa Capital AV: de inkomsten uit advies over pensioenplannen die door Indexa Capital AV worden geadviseerd en door derden worden gecommercialiseerd, noch de inkomsten uit het subbeheer van de dakfondsen beheerd door Renta 4 Gestora, noch de inkomsten uit de commercialisering van de overlijdensverzekering, noch de kosten voor de ontvangst en doorgave van orders op aandelen van niet-genoteerde bedrijven, noch de intragroepsomzet tussen Indexa Capital AV en Indexa Caravel.
Dit is een schatting, niet exact, die kan afwijken van de maandelijkse financiële overzichten van de bedrijven en van de gecontroleerde jaarrekeningen.